KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102133
nr 1710 2133
Mathilda Ek. Signerad, daterad 2004. Olja på duk, 100x140 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 juni 2025
kl 18:12:16
16/6 18:00:23
16/6 18:01:04
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer